Fundacja

Fundacja GUARDIAN wita na swoich stronach.

Jeśli tu trafiłeś, prawdopodobnie lubisz i cenisz strzelectwo tak jak my.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi celami i propozycjami.
Nasza organizacja została powołana do życia aby kreować i wspierać rozwój strzelectwa oraz innych dziedzin proobronnych w Polsce wschodniej.

Pragniemy promować i rozwijać tradycje strzeleckie. Zgodnie z tymi tradycjami, prawo do posiadania broni palnej przez praworządnych obywateli oraz szeroko rozumiana kultura z tym związana, były przed okupacją sowiecką, hitlerowską i zaborami, prawem i kulturą powszechną. Pragniemy, aby w naszym kraju było normalnie. Aby ludzie prawi i zdrowi psychicznie mieli możliwość posiadania własnej broni. Jednakże nie samo posiadanie jest naszym jedynym celem. Istotne, jeśli nie najważniejsze jest to, aby potrafić się nią sprawnie i bezpiecznie posługiwać.

Wysoko cenimy wszelkie działania proobronne naszych rodaków. Zapał, zarówno dorosłych jak i zaangażowanej patriotycznie, czy choćby sportowo młodzieży, jest wartością, która i nam pozwala kierunkować siły i zaangażowanie w stronę tej dziedziny życia społecznego.

Wysoko cenimy
Wysoko cenimy

wszelkie działania proobronne naszych rodaków.

Pragniemy promować
Pragniemy promować

I rozwijać tradycje strzeleckie

Jeśli tu trafiłeś,
Jeśli tu trafiłeś,

prawdopodobnie lubisz i cenisz strzelectwo tak jak my.

Fundacja powołała do życia Klub Strzelecki GUARDIAN, który zrzesza miłośników i pasjonatów strzelectwa. Bliskie jest nam zarówno strzelectwo sportowe jak i rekreacyjne. Rozwój naszych umiejętności strzeleckich związany jest zarówno z czystą, tzw. niedzielną rekreacją, jak i celowymi treningami, które pozwalają osiągać odpowiednie wyniki na zawodach.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w strzelectwie. Mile widziani są zarówno doświadczeni strzelcy jak i osoby, które chcą tylko powąchać prochu i poczuć klimat strzelnicy.
Pamiętajcie, my też kiedyś zaczynaliśmy i liczyliśmy na cierpliwości i pomoc doświadczonej braci strzeleckiej. My o tym pamiętamy i wiemy jak trudne są pierwsze kroki.

Jeśli interesuje Cię strzelectwo i chciałbyś o coś spytać, nie krępuj się i nie obawiaj. Kliknij w zakładkę kontakt, odszukaj nasz e-mail i pytaj.