11.06.2017 3GUN GUARDIAN CUP III

Zapraszamy na kolejna edycję zawodów z cyklu GUARDIAN 3 GUN CUP , które odbędą się 11 czerwca 2017 r na strzelnicy KS Guardian w Białej Podlaskiej.

Start zawodów godz. 09.00, biuro zawodów przyjmuje zgłoszenia od godz. 8.30 do godz. 09.30. Ilość miejsc ograniczona do 75 zawodników .

Zawody rozgrywane będą w formule strzelania dynamicznego z 3 rodzajów broni ( strzelba , karabin , pistolet ) , rozgrywane będą na 6 torach strzeleckich w tym jeden tor ”NIESPODZIANKA” (zawodnik nie ma możliwości zapoznania się z torem , ma tylko określoną ilość celów do zestrzelenia).

Łączna ilość strzałów na tych zawodach do oddania to 116 w tym :
pistolet 50 strz.
karabin 40 strz.
strzelba 26 strz.
( broń tylko centralnego zapłonu ).

Zawody rozgrywane będą w dwóch klasyfikacjach sprzetowo-obliczeniowych ; KLASA STANDARD – broń bez przyrządów optycznych i optoelektronicznych ( kolimator ) tylko z otwartymi przyrządami celowniczymi , w tej klasie strzelamy na określoną ilość strzałów ( bez możliwości dostrzelania nie trafionych celów ). KLASA OPEN – broń dowolnie wyposażona w przyrządy optyczne lub optoelektroniczne ułatwiające celowanie ale bez powiększenia , w tej klasie strzelamy dowolną ilością amunicji ( możliwość dostrzelania nie trafionych celów ).

KOSZT zawodów: dla zawodników z własną bronią i amunicją 120 zł, a dla zawodników z bronią i amunicją dostarczona przez organizatora to 250 zł .

Zawody zgłoszone jako kwalifikowane zawody PZSS z udziałemn obserwatora.

Pozostałe informacje dotyczące zawodów są udzielane pod nr GSM 501050960 lub 696900320

Obsada sędziowska

tor-zulu-prawy
tor-zulu-prawy
tor-zulu-lewy
tor-zulu-lewy
tor-kilo-2
tor-kilo-2
tor-kilo-1
tor-kilo-1
tor-bravo
tor-bravo
tor-alamo
tor-alamo