30.04.2017 3GUN GUARDIAN CUP II

Zapraszamy na zawody z cyklu GUARDIAN 3GUN CUP , które odbędą się 30 kwietnia 2017 r na strzelnicy KS Guardian w Białej Podlaskiej.

Start zawodów godz. 10.00, biuro zawodów przyjmuje zgłoszenia od godz. 9.30 do godz. 10.30. Ilość miejsc ograniczona .

Zawody rozgrywane będą w formule strzelania dynamicznego z 3 rodzajów broni ( strzelba , karabin , pistolet ) , rozgrywane będą na 5 torach strzeleckich w tym : 4 tory łączone np. strzelba+pistolet lub karabin+pistolet i 1 tor strzelbowy w konwencji ”NIESPODZIANKA” (zawodnik nie ma możliwości zapoznania się z torem , ma tylko określoną ilość celów do zestrzelenia).

Łączna ilość strzałów na tych zawodach do oddania to 100 w tym :
pistolet 36 strz.
karabin 30 strz.
strzelba 30 strz.
( broń tylko centralnego zapłonu ).

Zawody rozgrywane będą w dwóch klasyfikacjach sprzetowo-obliczeniowych ; KLASA STANDARD – broń bez przyrządów optycznych i optoelektronicznych ( kolimator ) tylko z otwartymi przyrządami celowniczymi , w tej klasie strzelamy na określoną ilość strzałów ( bez możliwości dostrzelania nie trafionych celów ). KLASA OPEN – broń dowolnie wyposażona w przyrządy optyczne lub optoelektroniczne ułatwiające celowanie ale bez powiększenia , w tej klasie strzelamy dowolną ilością amunicji ( możliwość dostrzelania nie trafionych celów ).

KOSZT zawodów to ; dla zawodników z własną bronią i amunicją 100 zł a dla zawodników z bronią i amunicją dostarczona przez organizatora to 200 zł . Zawody zgłoszone jako kwalifikowane zawody PZSS.

Pozostałe informacje dotyczące zawodów są udzielane pod nr GSM 501050960 lub 696900320 .

Zawody z kalendarza LZSS z udziałem obserwatora.

Obsada sedziowska

Fotorelacja

tor-rampa
tor-rampa
tor-niespodzianka
tor-niespodzianka
tor-dystans
tor-dystans
tor-auto-prawy
tor-auto-prawy
tor-auto-lewy
tor-auto-lewy

 

Serdecznie zapraszamy!!!

Na zwycięzców czekają wspaniałe puchary ?