Kontakt

tel:
Arek 696 900 320
Marek 793 204 706

e-mail: guardian@guardian.mil.pl

UWAGA! Prosimy nie używać mapy google, ponieważ dojazd przez Wólkę Plebańską jest fatalny!!! Najlepiej wpisać w nawigacji adres: ul. Sidorska 215 i za warsztatem skręcić w stronę torów kolejowych.

Od dnia 1 sierpnia 2016r. wprowadzony zostaje całkowity zakaz przejazdu przez pas startowy. Przejazdy samochodów przez pas startowy powodują poważne zagrożenie dla samolotów i szybowców.
W związku z tym, prosimy o korzystanie z drogi przygotowanej specjalnie do dojazdu:
Wariant 1: do strzelnicy od ulicy Sidorskiej nr;215. Ta droga jest w pełni przejezdna, bezpieczna i nie narusza przestrzeni lotniska.
Wariant 2: do strzelnicy od ulicy Łomaskiej przez bramę główną wjazdową na lotnisko. Bardzo widoczne znaki informacyjne doprowadzą na strzelnicę i wyprowadzą ze strzelnicy.

Szczegóły dojazdu poniżej:

Najprostszy dojazd do strzelnicy np. od dworca kolejowego

Alejami 1000-lecia, następnie w prawo w ulicę Sidorską, którą jedziemy na wschód 3,9km. Po dojechaniu do ul.<strong>Sidorskiej 215&nbsp;</strong>charakterystycznego żółtego trabanta wiszącego 4m nad ziemią (reklama warsztatu samochodowego) skręcamy w prawo w drogę gruntową prowadzącą do przejazdu kolejowego. Przejazd jest tzw. „na żądanie” i trzeba nacisnąć przycisk po prawej stronie w metalowym płocie. Czas oczekiwania zależny od dróżnika od 10s do 5min.
Po przejechaniu przez przejazd skręcamy w prawo, a po 10m w lewo. Przy drodze umieszczone są drewniane strzałki na słupkach z napisem „strzelnica”.
Google maps nie uwzględniają drogi gruntowej i nie pozwalają na wyznaczenie drogi dla samochodu. Zadbaliśmy jednak aby dojazd samochodem był jak najbardziej możliwy.

Trasa dojazdowa oznaczona kolorem żółtym.