Szkolenie – stopień I

21 listopada – szkolenie stopień pierwszy

Po długiej przerwie powracamy do szkoleń z posługiwania się bronią palną. Zaczynamy od szkolenia podstawowego – stopień pierwszy

W stopniu II i III mogą wziąć udział osoby, które pozytywnie ukończyły szkolenie podstawowe.

DATA: 21.11.2020 (sobota)
09:00 – 14:00 – stopień I

Szczegóły:

Zapisy na e-mail guardian@guardian.mil.pl – proszę podać, który stopień szkolenia, imię i nazwisko oraz nr PESEL

Organizujemy cykliczne szkolenia z bezpiecznego i skutecznego posługiwania się bronią palną krótką i długą. W trakcie zajęć uczymy od podstaw technik niezbędnych w trakcie taktycznego wykorzystania broni. Przygotowujemy do egzaminu na Patent strzelecki. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, umiejętności praktyczne oraz wiedzę teoretyczną. Zajęcia prowadzą posiadający stosowne uprawnienia instruktorzy i trenerzy strzelectwa. A wszystko to, w przyjaznej atmosferze, gwarantującej indywidualne podejście do każdego ćwiczącego.
Z nami zdobędziecie umiejętności, które pozwolą Wam czuć się pewnie w kontakcie z pistoletem, karabinkiem czy strzelbą gładkolufową.
Szkolenie podzielone jest na trzy poziomy różniące się rodzajem broni oraz stopniem zaawansowania używanych technik.

Szkolenie podstawowe – stopień pierwszy
Szkolenie obejmuje zasady korzystania ze strzelnicy, budowę i zasadę działania broni palnej krótkiej, sposoby bezpiecznego posługiwania się bronią palną, dobywanie, intuicyjne ładowanie i zmiana magazynków, taktyczne przeładowywanie broni metodą Weaver’a i metodą izraelską, postawy strzeleckie, zasady szybkiego celowania i pracy na spuście. Część praktyczna – strzelanie z broni krótkiej z wykorzystaniem poznanych technik – wygenerujecie 60 strzałów.

Przybliżony czas szkolenia 4-5 godz.
Opłata całkowita pokrywająca koszty szkolenia, broni, amunicji i wyposażenia, obsługi instruktorskiej, prowadzącego strzelanie wynosi oraz wejście na strzelnicę – 280zł.

Po szkoleniu, dla osób zainteresowanych jest możliwość kontynuowania strzelania pod okiem instruktorów ponosząc jedynie koszty amunicji i tarcz (bez pozostałych opłat).